SUP na jesienne przygody

6 powodów, dla których potrzebujesz SUPa na jesienne przygody

Każda pora roku przynosi możliwość zmiany perspektywy, nową rutynę, świeży sposób myślenia i kolejny rozdział. Dlatego właśnie witamy zmianę sezonu jesiennego z otwartymi ramionami i znajdujemy więcej sposobów niż kiedykolwiek, aby spędzić go na wodzie. Kluczem do tego są nadmuchiwane deski do wiosłowania!

Deski z wiosłem mogą zapewnić idealną ucieczkę lub pobyt podczas każdej jesiennej przygody. Ponadto, możesz tam dotrzeć jeszcze szybciej z nadmuchiwaną deską wiosłową!

Man with stand up paddle board or sup on the beach.

Oto 6 powodów, dla których potrzebujesz SUPa w swoim życiu tej jesieni. 

1. Zabierz SUPa gdzie chcesz

Nadmuchiwane deski z wiosłem są trwałe, przenośne i łatwe do przechowywania. Wystarczy zwinąć je w plecak lub włożyć na tył samochodu i już możesz zabrać je ze sobą wszędzie. Niezależnie od tego, czy jest to daleki cel podróży, czy pięć minut drogi dalej, to łatwa wędrówka. Dodatkowo, każdy SUP wyposażony jest w ręczną pompkę, która szybko napełnia się do zalecanego ciśnienia 12 PSI.  

2. Bądź na wodzie, a nie w wodzie

Kogo obchodzi, że woda jest zimna? Nie poczujesz tego – ponieważ piękno nadmuchiwanej deski stand up paddle board polega na tym, że możesz cieszyć się wszystkimi korzyściami płynącymi z przebywania na wodzie bez wchodzenia do niej. Wystarczy przywiązać się do deski specjalną smyczą i utrzymywać równowagę stojąc lub leżąc i cieszyć się wspaniałymi widokami.

3. Sport rodzinny

Najlepsze jesienne przygody to te, którymi możesz podzielić się z innymi. Masz dość oglądania swoich dzieci z nosem w telefonie? Zabierz je na zewnątrz! Pamiętaj, że nadmuchiwane deski wiosłowe są tak samo wytrzymałe jak tradycyjne deski epoksydowe. Są one nawet zbudowane z wytrzymałych warstw PVC klasy wojskowej. Innymi słowy, oznacza to, że możesz zabrać na pokład swoje dzieci, zwierzęta domowe i przyjaciół na przejażdżkę! 

4. Podziwiaj piękno jesieni

Wyobraź sobie, że płyniesz wzdłuż spokojnego, szklistego jeziora, a złote i kasztanowe liście otaczają Cię, mieniąc się na wietrze jak klejnoty. W międzyczasie wdychasz rześkie powietrze, a Twój oddech współgra z rytmicznym dźwiękiem wiosła delikatnie muskającego powierzchnię wody.  To jest idealny czas na wiosłowanie. Podsumowując, najlepszym sposobem, aby cieszyć się całym pięknem, które ta pora roku ma do zaoferowania, jest z bliska i osobiście, na wodzie. 

5. Aktywność przyjazna zwierzętom

Czy ten szalony rok sprawił, że utknąłeś w nudnej rutynie? Nie martw się, ponieważ korzystanie z SUP jest bezpieczną aktywnością, w którą możesz zaangażować się z przyjaciółmi i rodziną bez konieczności poświęcania czyjegokolwiek poziomu komfortu i zdrowia. Przede wszystkim jesteś na zewnątrz, społecznie zdystansowany, i karmisz swoje ciało, umysł i duszę jonami ujemnymi z wody (wzmacniacze nastroju!) promieniami słońca i świeżym powietrzem.

6. Dodatkowy trening

Paddle boarding to takie doświadczenie sensoryczne; nawet nie czujesz, że pracujesz na zewnątrz. To dlatego, że będziesz zbyt rozproszony przez widoki, dźwięki, zapachy i uczucie bycia na wodzie. Ponadto, może się okazać, że spalisz więcej kalorii niż podczas ostatniej sesji na siłowni, ponieważ stracisz poczucie czasu! Kiedy ostatni raz tak dobrze się bawiłeś podczas ćwiczeń? 

Joan

Joan

Komentarze

Zapisz się do newslettera!